Obec Jirny – lokalita Nové Jirny, k.ú.: Jirny

Pozemek se nachází v klidné lokalitě na konci obce Nové Jirny. Je jedním z 21 pozemků určených pro výstavu bytových domů.
Dostupnost pozemku – v obci je zavedená příměstská doprava dopravního podniku hl. m. Prahy, přímo napojená na Pražskou integrovanou dopravu. V obci mají zastávku autobusy č. 304, 343, 344, 405, 408.

Pozemek z našeho projektu i celý projekt navazuje na stávající zástavbu obce Nové Jirny. Dostupnost rychlostní komunikace D11 (Praha – Hradec Králové, sjezd na okraji obce Jirny) je cca 5 min., stejně tak komunikace Praha – Úvaly – Kolín.
Obchodní centrum Černý most je v dosahu cca 10ti minut. Obcí neprochází železniční trať. Z hlediska osobní dopravy je pro potřeby území využívána železniční trať Praha/Kolín/Česká Třebová s cílovou stanicí Praha-Klánovice

Obec Nové Jirny sousedí s obcemi Jirny, Klánovice, Šestajovice, Horoušany, Horoušánky. Mezi obcí Nové Jirny a m.č. Praha – Klánovice se nachází klánovický les, který je největší zalesněnou lokalitou na hranici hl. města Praha, cca 5min pěší chůze.
Celkově se jedná o klidovou zónu, nezatíženou průmyslovou výrobou, pouze v obou obcích drobní živnostníci a v obci Jirny velkosklad f. REWE.

mapa - Jirny